Realizacja materiałów video/audio

Wywoływanie emocji

 

Film zazwyczaj jest w stanie zainteresować większą liczbę osób niż słowo pisane. Jesteśmy wzrokowcami, dlatego ludzie lepiej zapamiętują to, co jest dla nich atrakcyjne, barwne, przykuwające uwagę. Nagrania video są obecnie najskuteczniejszą formą reklamy – możesz dotrzeć w szybki sposób do nowych odbiorców. Video sprzedaje za Ciebie. Ty zajmujesz się tylko dostarczaniem pożądanych przez Twoich odbiorców treści. 93% marketingowców deklaruje, że korzysta już z video jako narzędzia do promocji, sprzedaży lub komunikacji z użytkownikami inwestując np. w filmy korporacyjne.

 

 

Realizujemy filmy okolicznościowe, promocyjne, produktowe, szkoleniowe, reklamowe, multimedialne, korporacyjne, relacje z dowolnego eventu. Tworzymy filmy od podstaw – począwszy od stworzenia koncepcji promocyjnej, napisania scenariusza, stworzenia materiałów multimedialnych, przeprowadzenia nagrań aż po montaż i postprodukcje. Finalną wersję pliku video dostarczamy we wcześniej uzgodnionym z klientem formacie.

 

 

Realizujemy nagrania na terenie całego kraju. Doliczamy jednak dodatkową opłatę za dojazd poza teren województwa małopolskiego.

 

W pracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania, innowacyjność i dynamiczność. Dobry materiał, to taki, który nie znudzi widza, a wręcz przeciwnie będzie on czekał na to, co wydarzy się dalej. Materiał uatrakcyjnić może dynamiczny montaż, animowane elementy zamiast statycznych oraz zastosowanie slow motion, czyli bardzo efektownej techniki, dającej wrażenie zwolnionego czasu. Pozwala ona na uzyskanie ciekawego efektu artystycznego oraz na spojrzenie z zupełnie innej perspektywy na przedmioty, które nas otaczają.

 

W naszym studio realizujemy również nagrania lektorskie, muzyczne, dubbing. Montujemy i miksujemy wszelkiego rodzaju nagrania dźwiękowe we wcześniej ustalonym formacie. Istnieje także możliwość poprawienia nagrań, z których nie jesteś zadowolony.

 

 

Oferujemy :

Reklamy, Filmy Promocyjne, Spoty, Teledyski, Relacje, Wywiady, Zapowiedzi, Filmy Fabularne i Dokumentalne

Dodatkowo :

Opracowanie / Korekta Scenariusza, Konwertowanie formatów cyfrowych. Korekta / Edycja dźwiękuZobacz również :


Realizacja materiałów video/audio
Montaż materiału
Korekcja kolorów / Color Grading
Efekty animowane