Efekty animowane

Najwyższa jakość wizualna video

 

 

 

Jeżeli zaufasz naszym umiejętnością, możemy zaoferować Ci przekształcenie najprostszych statycznych kadrów w pełne życia, złożone kompozycje. Jesteśmy w stanie poddać zmontowany materiał wieloetapowej obróbce animowanej, tak aby uzyskać najwyższy efekt, który wzmocni emocje obrazu, nada nowego znaczenia bądź pozwoli zrobić najlepsze wrażenie na dowolnym kliencie/odbiorcy.

 

Edycję animowaną stosujemy w czołówkach, spotach, bądź przez cały czas trwania filmu. Prezentacja firmowa może zostać wzbogacona o infografiki i wykresy, film z wesela o barwną czołówkę, w spocie promocyjnym mogą znaleźć się animowane elementy, które przykują uwagę i zaciekawią.

 

 

 

 

Podczas współpracy z nami jesteśmy w stanie zaoferować pełną obróbkę video. Montaż, color grading, dodanie napisów, stworzenie wykresów, pokazu slajdów, czy innych elementów animowanych.

 

 

 

 

Filmy w których zastosowano pełną obróbkę video są bardziej atrakcyjne wizualnie, przykuwają uwagę i lepiej przedstawiają każdy produkt czy scenę. Efekt finalny jest dla odbiory ciekawszy, bogatszy i bardziej wartościowy.

 

 


 

 

Oferujemy :

Reklamy, Filmy Promocyjne, Spoty, Teledyski, Relacje, Wywiady, Zapowiedzi, Filmy Fabularne i Dokumentalne

Dodatkowo :

Opracowanie / Korekta Scenariusza, Konwertowanie formatów cyfrowych. Korekta / Edycja dźwiękuZobacz również :


Realizacja materiałów video/audio
Montaż materiału
Korekcja kolorów / Color Grading
Efekty animowane