Od czego zacząć

Krok po kroku…

 

Pierwszym krokiem będzie wybranie odpowiedniej firmy, która zapewni Ci kompleksową obsługę. Zwróć uwagę na to, czy oferta obejmuje tylko projekt graficzny, czy również programowanie strony. Zastanów się nad tym jaki budżet możesz przeznaczyć na promocję swojej firmy w internecie i znajdź najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Pamiętaj jednak o tym, że aby przyciągnąć i zwrócić na siebie uwagę klientów potrzebujesz unikatowego projektu. Strona internetowa to inwestycja, a nie wydatek. Może więc warto zainwestować w dobry, przemyślany i nowoczesny projekt, który będzie służył Ci przez lata i umocni Twoją pozycję w sieci.

 

 

Internet pełen jest stron opartych na gotowych szablonach. Jest to może tańsza opcja, ale musisz zadać sobie pytanie czy chcesz wyróżnić się wśród konkurencji, czy pozostać niezauważonym? Dodatkowo warto być czujnym, częstą praktyką jest wykorzystanie darmowego szablonu, a sprzedanie go jak swój własny i unikatowy projekt. Warto więc poświęcić trochę czasu i znaleźć rzetelną i uczciwą firmę. Przydatne będą również dla Ciebie techniczne informacje.

 

Tworzenie profesjonalnej strony internetowej dla firmy nie polega jedynie na zajmowaniu się grafiką, użytecznością i treścią. Jeśli zdecydujesz się na naszą firmę, to rozpoczniemy od dokładnego poznania Twojego biznesu. Mając tę wiedzę wcielimy się w rolę idealnego Klienta, który w Internecie szuka rozwiązania dla siebie. To da nam podstawy do stworzenia dla Ciebie takiej strony www, która odpowiada na potrzeby Twoich prawdziwych Klientów. Nie będzie jedynie efektowną witryną – stanie się idealnym miejscem do odbycia pierwszego spotkania biznesowego.

 

 

Udzielamy informacji oraz wsparcia w sprawie domeny, serwera, czy prowadzenia strony. Zastanów się również jakie funkcjonalności ma posiadać Twoja strona. Warto przemyśleć podstawowe zadania jakie ma spełniać strona internetowa aby nie wziąć sobie za dużo „na głowę”. Jeżeli np. Twoja strona będzie posiadać blog, czy newsy to zobowiąże Cię do aktualizacji – inaczej w oczach klienta/czytelnika strona będzie „martwa”. Jeśli nie chcesz dokładać sobie dodatkowej pracy lepiej będzie wybrać stronę prostą, ze stałymi informacjami. Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. Dlatego musi być przemyślana pod każdym względem, tak aby spełniła swoją rolę w 100%.

 

 

Rozkręćmy Twój biznes!

Kiedy zamawiasz stronę internetową warto rozważyć dodatkowe usługi, które ujednolicą i unowocześnią Twój wizerunek w oczach klienta. Możemy zaoferować :

Projekt / unowocześnienie logo

Prezentacja firmowa

DTP (ulotki, wizytówki, papier firmowy)

Spot internetowy / telewizyjny

Prowadzenie social mediaOferujemy :


Witrynę firmową
Portal internetowy
Sklep internetowy

Planujesz zamówić stronę internetową?


Od czego zacząć?
Co musisz wiedzieć?
Baza odpowiedzi