Co musisz wiedzieć

Kilka istotnych kwestii…

 

Badania pokazują, że wiele firm czy potencjalnych klientów postrzega daną firmę przez pryzmat jej strony internetowej. Co za tym idzie ocenia czy jest liderem w branży czy można jej zaufać czy lepiej wybrać jej konkurencję. Istnieje kilka aspektów, o których warto wiedzieć zamawiając stronę internetową.

 

Aby Twoja strona mogła istnień w internecie będziesz potrzebować serwera oraz domeny, czyli miejsca, na którym postawiona będzie strona oraz jej nazwę. Jeśli chcesz samodzielnie edytować swoją stronę np. dodając newsy, będzie ona musiała posiadać system zarządzania treścią CMS. Nasza firma oferuje przeszkolenie w zakresie prowadzenia strony.

 

 

Zastanów się również dlaczego warto zainwestować więcej. Dlaczego McDonalds czy Coca-Cola inwestują ogromne pieniądze w marketing? Odpowiedź jest prosta. To on tworzy wizerunek i siłę marki. Strona internetowa jest elementem marketingu i robi się ją raz na kilka lat. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu, optymalnemu rozmieszczeniu elementów na stronie, zwróceniu uwagi użytkownika za pomocą grafiki na elementy istotne, możemy nie tylko poprawić wizerunek firmy na rynku, ale przede wszystkim zrealizować cele biznesowe.

 

 

Bardzo ważny trend, na który szczególnie trzeba zwrócić uwagę to rozwój rynku urządzeń mobilnych. Zaprojektowanie i wdrożenie responsywnej strony internetowej polega na przygotowaniu kilku dodatkowych układów/widoków serwisu internetowego na różne wymiary ekranów. Warto tutaj zaznaczyć, że na etapie projektowania to właściciel strony może zdecydować, które treści zostaną wyróżnione w przypadku korzystania z komputera, tabletu czy telefonu komórkowego. Posiadanie takiej wersji strony, może przełożyć się na wzrost zainteresowania ofertą i wzrost sprzedaży.

 

Rozkręćmy Twój biznes!

Kiedy zamawiasz stronę internetową warto rozważyć dodatkowe usługi, które ujednolicą i unowocześnią Twój wizerunek w oczach klienta. Możemy zaoferować :

Projekt / unowocześnienie logo

Prezentacja firmowa

DTP (ulotki, wizytówki, papier firmowy)

Spot internetowy / telewizyjny

Prowadzenie social mediaOferujemy :


Witrynę firmową
Portal internetowy
Sklep internetowy

Planujesz zamówić stronę internetową?


Od czego zacząć?
Co musisz wiedzieć?
Baza odpowiedzi