Druk i fotografia

DRUK

 

W dobie mediów elektronicznych, druk ciągle jest popularną formą promocji oraz komunikacji z klientem. Pozwala stworzyć namacalny i rzeczywisty projekt, który oddziałuje na różne zmysły. Materiały drukowane to także trwała forma przekazu. Odpowiednio przygotowane przykuwają uwagę i stanowią wyróżnik firmy.

 

Główną zaletą reklamy drukowanej jest szeroki zasięg dotarcia i ogromna liczba odbiorców. Wykorzystując poligrafię możemy docierać z przekazem do rzeszy odbiorców, wzmacniając przy tym wizerunek marki lub promować konkretne produkty. Ważne, aby materiały drukowane były zaprojektowane zgodnie z komunikacją marki lub akcji promocyjnej. Ponadto, muszą budzić zainteresowanie odbiorców i być zapamiętywalne. Dlatego przy tworzeniu materiałów poligraficznych istotna jest nie tylko grafika, ale i cała koncepcja kreatywna. Projekt graficzny musi być przede wszystkim skutecznym narzędziem marketingowym.

 

Oferujemy kompleksową identyfikację wizualną przygotowaną w materiałach do druku. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie wszystkich materiałów i skład DTP. Stworzone przez nas projekty opracowane są w profesjonalny sposób oraz zgodnie ze standardami drukarskimi. Nie oferujemy jednak wydruku gotowych projektów. Możemy pomóc Ci i doradzić na co zwrócić uwagę przy wyborze drukarni, która zrealizuje projekt.

 

Ulotki, wizytówki, broszury, teczki, biznes karty, menu, papier firmowy, zaproszenia, szyldy, kalendarze, ofertówki, katalogi, foldery, koperty, notesy, planery, plakaty, afisze.

 

FOTOGRAFIA

 

Fotografie są nośnikiem ulotnych chwil. Ludzie wspomnienia po pewnym czasie zacierają się, zmieniają. Za kilka lat będziemy przypominać sobie emocje i zdarzenia. Dzięki fotografii możemy zatrzymać na papierze ważne dla Ciebie momenty na zawsze.

 

 

Inwestujemy w nasz rozwój ciągle podejmując się realizacji nowych projektów. Będąc częścią każdego powierzonego nam zadania chcemy mierzyć bezpośrednio w nasz wspólny sukces.

 

Wykonujemy zdjęcia zarówno dla firm, jak i klientów prywatnych. Realizujemy fotografię koncertową, na imprezach okolicznościowych, a także sesje biznesowe, plenerowe, okolicznościowe, artystyczne. Zajmujemy się także bezcieniową fotografią produktową. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pokazać swój produkt w bardziej atrakcyjny i  przejrzysty sposób.

 

Retusz i odnowa, usuwanie niechcianych szczegółów, zmiana tła, zmiana koloru przedmiotów, fotomontaż, poprawa jakości, koloryzacja, retusz cery.