Przewaga nad konkurencją

Ile możesz zyskać?

 

Nie od dziś wiadomo, że aby osiągnąć przewagę w biznesie należy być krok przed konkurencją. Od kilku lat obserwujemy stały wzrost popularności urządzeń mobilnych, a prognozy pokazują, że tendencja ta będzie się utrzymywać.  Oznacza to, że każda firma, która chce osiągnąć sukces musi istnieć na urządzeniach mobilnych. Pytanie tylko czy chcesz, aby Twoja firma, była w środowisku mobilnym przed konkurencją?

 

Jest wiele korzyści jakie może przynieść Ci posiadanie aplikacji mobilnej sprecyzowanej pod Twój biznes. Przede wszystkim jest to dotarcie do grup docelowych. Jako przykład można podać branżę gastronomiczną. Jeśli klient odnajdzie taką samą ofertę dwóch restauracji, a tylko jedna z nich będzie posiadać aplikację mobilną, istnieje bardzo duża szansa, że klient skorzysta właśnie z jej usług. Powód jest bardzo prosty. Łatwy i wygodny dostęp do oferty restauracji, szybka rezerwacja stolika, bądź zamówienie jedzenia, dostęp do informacji o promocjach, czy newsach.
Posiadając aplikację mobilną otwierasz dla swojej firmy kolejny kanał sprzedażowy, gwarantujesz jej prestiż związany z podążaniem za trendami, a dodatkowo zyskujesz więcej zadowolonych klientów.

 

Firmy, które inwestują w aplikacje mobilne, zyskują głębszą integrację ze swoimi klientami. Użytkownicy mają dostęp do aplikacji danej firmy, nie tylko w domu czy biurze, ale wszędzie tam gdzie się znajdują, mając jedynie telefon i ewentualnie dostęp do Internetu.