Nasza oferta

Popularność mobilnego internetu…

 

Coraz więcej portali internetowych, serwisów, sklepów online oraz firm wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Internautów, skłaniając się do tworzenia aplikacji działających w ramach mobilnego internetu. Tradycyjne strony w większości przypadków nie nadają się dla użytkowników telefonów komórkowych – wielkość wyświetlacza urządzenia mobilnego różni się od przekątnej monitora, stąd wyświetlona na komórce witryna może charakteryzować się niespójnością pod kątem układu elementów i grafiki.

 

Dostosowywanie form przekazu do urządzeń przenośnych stanowi coraz silniejszy trend w branży e-marketingu. Aplikacje mobilne mają na celu przede wszystkim uproszczenie wielu czynności wykonywanych na co dzień. Ich główną zaletą jest łatwość dostępu oraz użyteczność. W dobie wszechobecnej reklamy o powodzeniu promocji decydują potrzeby klientów. Współcześnie konsumenci oczekują sprawnego działania, szybkiego uruchomienia i intuicyjnej obsługi.

 

 

Dotarcie z treścią na urządzenia mobilne może być zrealizowane na dwa sposoby – za pomocą responsywnej strony WWW lub aplikacji natywnej. Oba sposoby są i będą wykorzystywane równolegle, jednak jak dowodzą badania, wygodniejszą i bardziej przyjazną formą dla użytkowników jest coraz częściej korzystanie z dobrze zaprojektowanej aplikacji natywnej, co niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim aplikacja działa szybciej, niż mobilna strona internetowa, a dodatkowo z niektórych jej funkcjonalności można korzystać bez konieczności łączenia się z internetem. Zaletą jest również dopasowany pod konkretną platformę interfejs , do którego użytkownicy są przyzwyczajeni i swobodnie będą mogli korzystać z Twojej aplikacji.

 

W naszej ofercie znajdują się responsywne  strony internetowe oraz stworzenie grafiki dla oprogramowania dedykowanego dla urządzeń mobilnych. W ramach usługi oferujemy analizę Państwa potrzeb, zaprojektowanie funkcjonalności oraz projekt grafik aplikacji zgodnie z wymaganiami.

 

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu grafik aplikacji dla platform:
Google Android
Microsoft Windows Phone
iOS